Wspólny wieczór klasy I A

Klasa I A wraz z wychowawcą klasy środowy wieczór postanowiła spędzić razem. Do tego wydarzenia przygotowywali się już od kilku tygodni. A dokładnie od dnia, w którym dowiedzieli się, że jeden z ich kolegów otrzymał propozycję trenowania w Jastrzębskim Węglu, renomowanej drużynie siatkarskiej i w związku z tym od września musi zmienić szkołę. Kuba Styrnol, bo o nim mowa, nic nie wiedział o szykowanej dla niego niespodziance. Podobnie jak Kuba O., który również zmienia klasę od przyszłego roku szkolnego. Koledzy i koleżanki pomyśleli o wszystkim: o pysznym posiłku, słodyczach, napojach oraz upominku. Dodatkowo mama Kuby S. przygotowała wspaniały deser, który w mgnieniu oka zniknął z talerzy. Wieczór upłynął bardzo szybko, w miłej i serdecznej atmosferze, pełnej śmiechu i zabawy. Pod koniec imprezy był czas na wspomnienia – chłopcy, ale nie tylko oni, opowiadali o przygodach, które przeżyli przez miniony rok. Oj, było co wspominać!
To był dobry czas![IR]