Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

O godzinie 8.30 rozpoczęła się uroczysta akademia kończąca rok szkolny 2016/2017. Po odśpiewaniu hymnu p. dyr. Renata Dradrach-Szweda wygłosiła okolicznościowe przemówienie, które stanowiło piękne podsumowanie mijającego roku. Podkreśliła w nim, że wiele pozytywnych zmian, które nastąpiły, szkoła zawdzięcza solidnej pracy uczniów,  nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej rok szkolny 2016/2017 uważa się za bardzo udany. Przypomniała również o tym, że to ostatnia akademia gimnazjalistów, ponieważ od przyszłego roku szkolnego będą uczniami szkoły podstawowej. Po tych słowach nastąpiła część, w której zostali wyróżnieni uczniowie biorący udział w różnego rodzaju konkursach, zawodach, turniejach, a także za działalność charytatywną czy działalność na rzecz szkoły. Również ci, którzy uzyskali wysoką średną, otrzymali świadectwo i specjalne podziękowania p. dyrektor za wytrwałą i rzetelną pracę. Po zakończeniu akademii uczniowie rozeszli się do klas wraz z wychowawcami. Jeszcze tylko ostatnie pożegnania, uściski, wzajemne podziękowania, życzenia bezpiecznego i udanego wypoczynku i ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE!!! (IR)

Galeria zdjęć TUTAJ.

Rating: 5.0, from 1 vote.