sport 2012/2013

Plaża na sali

Jak co roku w czerwcu, dnia 25.06.2013 r. w naszej szkole odbyły się Miksy piłki siatkowej plażowej. W związku z brakiem odpowiedniej pogody zostały rozegrane na sali gimnastycznej.

Sportowy „mix”

24 czerwca na sali Gim3 odbyły się Miksy koszykarskie dla dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiły pary klas I, II i III Gim3. Grano systemem każdy z każdym, a każdy mecz składał się z jednej kwarty, trwającej pięć minut.

Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu w plażówce

W dniu 18.06.2013 r. na boiskach plażowych Gimnazjum nr 3 w Raciborzu w upalnej pogodzie odbył się cykliczny turniej plażowy chłopców o puchar dyrektora tej placówki. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani wicedyrektor Izabela Kubita. Do tego turnieju przystąpiło 15 par...

Nasi siatkarze plażowi najlepsi w województwie

W dniu 17 czerwca w Dąbrowie Górniczej w znanym siatkarzom plażowym ośrodku „Park Zielona” odbył się Finał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego, w którym to nasi uczniowi Marek Szot/Przemysław Grabczyński zajęli pierwsze miejsce...

Bieg profilaktyczny

Uczniowski Klub Sportowy „Relaks” w ramach realizowania zadania publicznego dotyczącego Profilaktyki alkoholowej realizowany jest program profilaktyczny pt. „Propagowanie zdrowego sposobu spędzania czasu wolnego poprzez organizację zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym dla dzieci i młodzieży”

13 Regionalny Miting Olimpiad Specjalnych w LA

W dniach 17.05.2013 i 24.05.2013r. nasze nauczycielki wychowania fizycznego: p.Donata Bułatek-Wypiór i p. Małgorzata Dastig wzięły udział w 13 Regionalnym Mitingu Olimpiad Specjalnych w LA jako sędziowie zawodów.

Turniej Siatkówki Plażowej Chłopców 2013

W dniu 21 majav2013vr. na terenie naszych boisk plażowych odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Chłopców, w ramach rozgrywek Ligii Szkolnej organizowanej przez Urząd Miasta w Raciborzu. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary wyłonione w szkolnym turnieju plażówki, który miał miejsce 8.05.2013r

Nasze siatkarki na plaży

W dniu 20.05.2013 r. w ramach finału Ligii Szkolnej, na naszych boiskach plażowych odbył się Finał Miejski Piłki Siatkowej Plażowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.

Lekkoatletyczne zmagania

Dnia 14.05.2013 r. na OSiR w Raciborzu odbyły się Drużynowe Zawody w LA dziewcząt i chłopców. Nasi reprezentanci również brali udział w tych sportowych zmaganiach.

Szkolny Turniej Siatkówki Plażowej Chłopców i Dziewcząt

Dnia 08.05.2013r. na terenie boisk plażowych w Gimnazjum Nr 3 odbyło się święto siatkówki plażowej. Turniej zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego prowadzące w gimnazjum zajęcia z siatkówki Małgorzata Dastig i Donata Bułatek-Wypiór.

VIII Wiosenny Turniej Dwójek Siatkarskich Chłopców klas VI i Młodszych

Dnia 19.04.2013r. w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu odbył się VIII Wiosenny Turniej Dwójek Siatkarskich Chłopców klas VI i Młodszych.

Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 18 kwietnia 2013 r. na terenie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju rozegrany został Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w turnieju wzięły udział drużyny z Czechowic-Dziedzic, Rybnika i gospodarzy czyli drużyna z Jastrzębia.

Szachy da się lubić !

Wszystkich sympatyków królewskiej dyscypliny, jaką są szachy, mogliśmy podziwiać podczas Turnieju Szachowego dziewcząt i chłopców w dniu 22.03.2013 r. zorganizowanego w murach Gimnazjum Nr 3. Jak się okazało, tych którzy interesują się szachami w naszej szkole jest wielu

Starcie tytanów

6 marca w raciborskiej hali RAFAKO odbył się finał Ligii Szkolnej siatkówki dziewcząt. W finale wzięły udział następujące szkoły: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum Dwujęzyczne.

Halowe Mistrzostwa w lekkoatletyce

W dniu 13 grudnia 2012 r w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu odbyły się Halowe Mistrzostwa dziewcząt i chłopców w lekkoatletyce.

Finał Ligii szkolnej w piłce siatkowej chłopców

12 grudnia na Hali Sportowej „ Arena –Rafako” rozegrany został turniej piłki siatkowej w ramach Ligii Szkolnej.

Mikołajki 2012

6 grudnia 2012r. na sali gimnastycznej w murach Gimnazjum Nr 3 im. Augustyna Weltzla w Raciborzu, odbył się Wewnątrzszkolny Turniej Mikołajkowy Piłki Nożnej Chłopców. Oprócz drużyn, na sali pojawiło się aż trzech św. Mikołajów, nie licząc licznej rzeszy elfów

Mistrzostwa Raciborza w dwójkach siatkarskich dziewcząt

W dniu 26 listopada 2012 r. na terenie naszej szkoły w sali sportowej odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Raciborza w dwójkach siatkarskich dziewcząt.

Liga Szkolna: zawody piłki nożnej

W dniach 4 i 11. 10. 2012 r. na boisku Orlik w Gimnazjum Nr 3 odbyły się eliminacje i półfinały w piłce nożnej w ramach rozgrywek Ligii Szkolnej.

Mistrzostwa Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Chłopców 2012

Na terenie Sali sportowej w Gimnazjum Nr3 , 8 października odbyła się XII edycja Mistrzostw Raciborza w dwójkach siatkarskich chłopców. Celem tej sportowej imprezy jest popularyzacja siatkówki jako gry zespołowej,

Nasi w terenie!

Dnia 04.10.2012r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE dziewcząt i chłopców. Zawodom sprzyjała piękna jesienna słoneczna pogoda.

Gwiaździsty Rajd Rowerowy !!!

21.09.2012r. młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami, wzięła udział w Gwiaździstym Rajdzie Rowerowym w ramach obchodu Światowego Dnia Bez Samochodu

Rating: 1.0, from 1 vote.
Please wait...