sport 2011/2012

Mixy w \"3\" 2012

26 czerwca na boiskach plażowych w Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu odbył się Turniej Mixów Siatkarskich- Plażowych. Jest to cykliczna impreza sportowa organizowana przez nauczycieli w-f zajmujących się w gimnazjum nauczaniem i rozwijaniem umiejętności siatkarskich

Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu w plażówce chłopców

15.06.12 na boiskach plażowych Gimnazjum Nr 3 odbyła się 11 edycja Turnieju w siatkówce plażowej chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3. Zawody te cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży o czym swiadczy duża frekwencja.

Kadrowicze w siatkarskiej \"3\"

Nasi uczniowie klas siatkarskich zostali po raz kolejny wyróżnieni przez Śląski Związek Piłki Siatkowej i zostali powołani na letnie obozy kadry Śląska w Młodzikach. Obozy odbędą się w lipcu w Węgierskiej Górce

Wojewódzka Gimnazjada w Plażówce Chłopców

Po zwycięstwie w Rejonowych Zawodach w Plażówce chłopców , które odbyły się w maju na naszych boiskach plażowych, w dniu 13.06.2012 r. na terenie Parku „Zielona” w Dąbrowie Górniczej wzięliśmy udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Plażówce Chłopców.

Dzień Dziecka 2012 cz. 2

Dzisiaj, tj. 1.06.2012 r. dwie grupy uczniów naszej szkoły stanowiące drużyny piłki siatkowej i piłki nożnej pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Małgorzaty Dastig i Jadwigi Brzeziny udały się do Gimnazjum nr 1 na uroczyste otwarcie Orlika i Gimnazjadę 2012.

Plażówka chłopców 2012

18 maja w Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu odbył się Finał Miejski Ligii Szkolnej chłopców w piłce siatkowej plażowej chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział szkoły Gim1, Gim2, Gim3, Gim5 oraz GDW.

Plażówka dziewcząt 2012

17 maja w Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu odbyły się miejskie zawody w piłce siatkowej plażowej dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział szkoły Gim1, Gim2, Gim3 oraz GDW.

Zawody LA 2012

W dniu 9 maja 2012 r. na stadionie OSiR w Raciborzu odbyły się drużynowe zawody w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców.

piłka nożna

12.04 odbyły się mecze grupowe w piłce nożnej w ramach Ligii Szkolnej. Ulegliśmy drużynie z G2, ale wygraliśmy z G5 i awansowaliśmy do ścisłego finału. Finał rozegrany był 17.04 na boiskach Orlik przy G1

Wielkanocna rywalizacja

Dnia 12 kwietnia w murach naszej szkoły odbył się IV Wielkanocny Turniej dwójek siatkarskich chłopców klas VI i młodszych uczniów. Rywalizacja od początku była bardzo zacięta...

Z pucharem w rękach

12 marca na hali RAFAKO w Raciborzu odbyły się Finały Powiatowe, które zakończyły Ligę Szkolną w siatkówce dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: K. Syty – kapitan drużyny, M. Rzepka, A. Bugla, A. Panicz, B. Sołtys, N. Parusel, E. Pitrasz, A. Niżborska, M. Łopacz oraz A. Bałkowska. Trenerem i opiekunem drużyny jest Małgorzata Dastig.

Najlepsi w Rejonowych Zawodach w Piłce Siatkowej

Dnia 21.03.12 na hali sportowej „Arena-Rafako” w Raciborzu zostały rozegrane rejonowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju wzięły udział 3 drużyny: Gimnazjum Nr3 w Raciborzu, Gimnazjum z Bieńkowic, Gimnazjum Nr 6 z Bilowic

Skok wzwyż 2012

15.03.12 na hali sportowej SMS w Raciborzu po raz 17 odbyły się zawody pod nazwą „Skok wzwyż przy muzyce”. Zawody te maja charakter rywalizacji sportowej przy dźwiękach najnowszych przebojów muzycznych.

Łyżwiarstwo szybkie - zawody 2012

22 lutego na lodowisku OS iR – u miały miejsce zawody sportowe w łyżwiarstwie szybkim w ramach Ligi Szkolnej. Na lodowisku spotkali się uczniowie raciborskich gimnazjów.

Co dwie siatkarki, to nie jedna

3 listopada na sali gimnastycznej w Gimnazjum Nr 3 spotkały się najlepsze siatkarki niemal wszystkich gimnazjów z Raciborza, by wziąć udział w rozgrywkach dwójek siatkarskich

Srebro dla biegaczek Gim3

6 października na stadionie OSiR w Raciborzu odbył się finał miejski Sztafetowych Biegów Przełajowych szkół gimnazjalnych.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1 września w Gimnazjum Nr 3 im. Augustyna Weltzla odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 oraz dziesięciolecie założenia klas o profilu siatkarskim.

No votes yet.
Please wait...