sport 2009/2010

Mikołajki '09

VI Mikołajkowy Konkurs Akrobatyki i Animacji Tanecznej”. 4 grudnia 2009

Orlik

uroczyste otwarcie dwóch nowych boisk sportowych, ze sztuczną nawierzchnią, typu ORLIK. 7 grudnia 2009 r.

Mistrzostwa Siatkarkie '09

Mistrzostwa Raciborza Szkół Gimnazjalnych w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt. 23 listopada 2009r.

Koszykarze na medal

W morderczych eliminacjach na przełomie stycznia i lutego nasza drużyna walczyła o jak najlepsze miejsce w finale. W okresie styczeń/luty drużyna koszykarzy z naszej szkoły wzięła udział w lidze szkolnej koszykówki chłopców.

Rejonowy Finał w piłce siatkowej

W dniu 24.03.10 w murach naszego gimnazjum odbyły się finały rejonowe piłki siatkowej dziewcząt. Mieliśmy zaszczyt gościć u nas zawodniczki ze szkół gimnazjalnych z miejscowości Świerklany, Krzanowice, oraz Bełk

tenis stołowy

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Sokół) 9 marca odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Uczestnicy zostali wcześniej wyłonieni poprzez wewnątrz szkolne rozgrywki

Piłka Nożna

Rozgrywki rozpoczęły się dnia 01.03.2010r. i trwały do 29.03.2010r. Do turnieju przystąpiło 11 klas z naszego gimnazjum. Każda klasa rozgrywała mecze w swojej kategorii wiekowej (w systemie każdy z każdym)

zawody LA

13 maja na stadionie ZSOMS odbyły się Drużynowe Zawody w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców. Drużyny stanowiło 12 osób, które musiały wystąpić w min. 5 konkurencjach, w każdej z nich max. 3 zawodników

festyn RKO

Grupa uczniów z naszego gimnazjum miała okazję wziąć udział w festynie z okazji Dni Otwartych Pogotowia Ratunkowego w Raciborzu, który był organizowany jako impreza towarzysząca V Mistrzostwom Śląska w Ratownictwie. Do naszego miasta w dniach 13-16 maja przyjechało wiele, zafascynowanych ratownictwem przedmedycznym, ekip z całej Polski. W naszej placówce od września tego roku co jakiś czas prowadzone są zajęcia teoretyczno-praktyczne.

skok wzwyż

piłka nożna-finał

Finały Powiatowej Ligii Szkolnej w piłce nożnej chłopców miały miejsce 11 maja. Zawodnicy reprezentujący nasze gimnazjum zajęli najwyższą pozycje, mianowice miejsce I. W ramach Ligii Szkolnej rozegraliśmy mecz z Gimnazjum nr1, z którym zwyciężyliśmy w rzutach karnych 5-4

XI Gimnazjada

31 maja 2010 r. w hali sportowej Rafako w Raciborzu odbyła się „ XI Gimnazjada”, czyli wspólne gry i zabawy uczniów raciborskich gimnazjów.