Projekty gimnazjalne – 2a

W poniedziałek  odbyły się prezentacje projektów edukacyjnych kl. 2a, na które zostali zaproszeni rodzice i nauczyciele, opiekunowie grup. Uczniowie zadbali o przyjemną atmosferę na auli, specjalnie dla gości upiekli ciasta i przygotowali różne słodkości.  Wszyscy mieli okazję podziwiać występ 5 grup.

1. grupa: Monika Homola, Zuzanna Grybsz, Joanna Górska, Natalia Karpińska, temat: Dzieciństwo dawniej i dziś.
  2. grupa: Mateusz Kubita, Łukasz Kołodziej, Kacper Piskorz, Krzysztof Wramba: Siatkówka – moja pasja
  3. grupa:Katarzyna Skowyra, Alessandra Piekarska, Dominik Kowalczyk, Kamil Kłapeć – Woda i jej właściwości.
  4. grupa:Daniel Kaproń, Dawid Kura, Jakub Buban, Bartosz Gierej. – 8 największych wynalazków
  5. grupa: Alicja Pytlik, Daria Krzanicka, Wiktoria Górka, Oliwia Majerczak – Moda XVII i XX w.

Po projektach rodzice mogli zobaczyć krótką prezentację multimedialną pokazującą miniony rok szkolny w klasie 2a. Na koniec każdy uczeń mógł wręczyć mały upominek z dobrym słowem dla swoich rodziców.  Wszystko udało się znakomicie, rodzice mogli podziwiać pracę swoich pociech, a uczniowie pokazać się z jak najlepszej strony.