Zajęcia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ODBYWAJĄCE SIĘ W GIMNAZJUM NR 3 IM. AUGUSTYNA WELTZLA

w Raciborzu

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

II OKRES

LP RODZAJ ZAJĘĆ PROWADZĄCY DZIEŃ TYGODNIA GODZINY SALA
 

RELIGIA

 

Zajęcia Katechetyczne

Przygotowanie do bierzmowania

Zajęcia katechetyczne- spotkania z ministrantami

Ks. Adam Gromada Środa co dwa tygodnie

 

 

 

sobota

18,40-19,40

 

 

 

 

9,00-10,30

Salka katechetyczna
Zajęcia katechetyczne-„Młodzi u Matki”

 

 

Przygotowanie do bierzmowania

Ks. Artur Juzwa Piątek

 

 

 

Poniedziałek (1 miesiąca- chłopcy

2 miesiaca-dziewczyny)

19,30-20,30

 

 

 

14,20-15,05

 

 

Kosciół

 

 

 

 

 

B28

JĘZYK POLSKI
Kólko z jezyka polskiego dla uczniów słabych/zdolnych Izabela Rumpel środa 14.20 – 15.05 C23
Kółko humanistyczne Sylwia Labocha środa 14.20 – 15.05 C-2-2
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne Ewa Koczwara Poniedziałek

 

 

Wtorek

 

13,30-14,15

15,05-15,50

14,20-15,05

A-2-2
Kółko polonistyczne Ewa Koczwara wtorek 8,00-8,45 A-2-2
 

JĘZYK ANGIELSKI

 

Praca z uczniem słabym/zdolnym Sabina Kubiak wtorek 14.20 – 15.05 A24
Kólko z j. angielskiego ( uczeń indywidualny) Sabina Kubiak środa 9,45-10,30 A24
Praca z uczniem słabym/zdolnym Monika Pytel środa 14.20 – 15.05 A23
 

JĘZYK NIEMIECKI

 

Zajęcia dla uczniów słabych/ zdolnych Klaudia Rusnarczyk piątek 14.20-15.05

 

B29
Zajęcia z uczniem słabym / zdolnym R. Klobuczek czwartek R. Klobuczek A23
 

HISTORIA/WOS

 

Praca z uczniem słabym/zdolnym- historia, ,j. polski Sylwia Labocha środa 14:20-15:05 C-2-3
Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i konkursów Sylwia Labocha środa 15:10- 15:55 C-2-3
Kółko z Wos i historii Aleksandra Fleger poniedziałek 7.10 – 7.15 AO2
Wyrównywanie różnic programowych z WOS Dorota Kotwica środa 4,15 -15,05
 

GEOGRAFIA

 

Praca z uczniem zdolnym/słabym Dariusz Rudzki piątek 14.20 – 15.05 A – 1 – 4
 

BIOLOGIA

 

Zajęcia wyrównawcze z biologii – poprawy sprawdzianów. Joanna Klinos wtorek 15.05 – 15.50 A 1-3
 

MATEMATYKA

 

Kółko matematyczne Elżbieta Szczecina poniedziałek 14:45-15:30 B-2-8
Kólko matematyczno-informacyjne Małgorzata Mikieko środa 14:20-15:05 B 2-2
Justyna Fichno-Wójcik B 2-2
 

FIZYKA

 

FIZYKA

Zajęcia dodatkowe Dorota Bluma-Waniek wtorek 14:20 – 15:50 A12
 

CHEMIA

 

Zajęcia wyrównawcze Joanna Klinos wtorek 15:10 – 16:55 A12
 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

Zajęcia rekreacyjno-ruchowe M Szymczycha Poniedziałek 14.20-15.55 Siłownia/tenis stołowy
Piłka siatkowa dla kl.Ia chłopcy D.Wypiór czwartek 16,00-17,00 sala sportowa
Piłka siatkowa dziewcząt Małgorzata Dastig wtorek

 

15:00-16:00 sala sportowa
 

INNE ZAJĘCIA

 

Kółko plastyczne Mariusz Janicki czwartek 14.20-15.05 A-0-1
Szkolne Koło Wolontariackie Beata Kanclerz wtorek 15.10-15.55 Aula/A22
Zespół folklorystyczny Aleksandra Fleger poniedziałek 14.20 – 15.20 AO2/ aula
Zajęcia z psychologiem Iwona Jasiak poniedziałek 12,50- 13,20 Gabinet psychologa
Zajęcia dla chętnych  Iwona Jasiak Ostatnia środa miesiąca 15,05 – 15,50  Gabinet psychologa
Kólko pomocy psychologiczno-pedagogicznej Dorota Kotwica Poniedziałek

wtorek

13,30 – 14,15

14,20 – 15,05

Gabinet pedagoga
Zajęcia rewalidacyjne Dorota Kotwica Czwartek

piątek

11,30- 12,20 Gabinet pedagoga

 

No votes yet.
Please wait...